Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Montażu

Intrex Sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Za Motelem 7

Sady (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac montażowych zgodnie z ustalonym harmonogramem produkcyjnym

  • montowanie maszyn na hali produkcyjnej

  • wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem

  • dokonywanie ewentualnych modyfikacji w maszynach lub podzespołach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne)

  • sumienność i samodzielność

  • zaangażowanie w wykonywane zadania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na montażu mechanicznym lub elektrycznym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej

  • możliwość członkostwa w firmowym klubie: biegacza, rowerowym, żeglarskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Benefit

INTREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to wiodący w Polsce dostawca urządzeń do znakowania i etykietowania produktów.

Przewiń do profilu firmy