Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik montażu silnika

  • Jawor, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zastanawiasz się, jak wygląda praca w najnowocześniejszej fabryce silników spalinowych na świecie? Cenisz sobie rozwój i stabilność zatrudnienia? Zależy Ci, aby pracować blisko miejsca swojego zamieszkania? Chcesz zdobyć wiedzę o najnowszych technologiach w produkcji?

    Aplikuj na stanowisko pracownika montażu silnika. Twórz z nami serce wyjątkowego samochodu!

    Nr ref.: /138/12/2018/BF/35682
    Jawor
    oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze
    • atrakcyjny system szkoleń
    • możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracując w fabryce przyszłości
    • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole w najnowocześniejszej fabryce silników spalinowych na świecie
    zadania
    • prace produkcyjne związane z montażem silnika spalinowego
    • przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń
    • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
    • zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój”
    • zapewnienie ciągłości produkcji
    oczekujemy
    • wykształcenia zawodowego / średniego (preferowane techniczne)
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
    • mile widziana znajomość rysunku technicznego
    • budowania przyjaznej, życzliwej atmosfery w zespole
    • komunikatywności, dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl