Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik montażu

JANMET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Londzina 65
    Strumień, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

JANMET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Londzina 65

Strumień

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Opis stanowiska:

Montaż zabudów, przyczep na samochodach w halach montażowych: przygotowanie materiałów, składanie elementów, szlifowanie, piłowanie, cięcie, frezowanie, nitowanie pneumatyczne, skręcanie wkrętakami pneumatycznymi, praca w systemie dwuzmianowym od 06:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00

Wymagania:

mile widziane osoby z doświadczeniem

Oferujemy:

oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,  finansowanie przez pracodawcę pakietu medycznego

Ogłoszenie archiwalne