Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Myjni

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Nowotoruńska 21

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem nowych samochodów do pierwszego wydania klientowi, ręcznym i mechanicznym czyszczeniem samochodów po ich naprawie serwisowej, praniem tapicerek oraz odkurzaniem wnętrz samochodów.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uprzejmość, uczynność,

  • dokładność, sumienność, samodzielność,

  • sprawność fizyczna, szybkość w działaniu.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,

  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków.

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy