Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Myjni

  • Chorzów, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DELTA PLUS SP. Z O.O.

    Opel DELTA Plus to jeden z najlepszych i najbardziej profesjonalnych śląskich salonów samochodowych. Firma działa od 2001 roku. Na imponującej powierzchni 13 tys. metrów kwadratowych mieści się:

    • ekskluzywny salon,
    • serwis zapewniający usługi gwarancyjne i pogwarancyjne,
    • warsztat blacharsko-lakierniczy,
    • stacja kontroli pojazdów,
    • sklep z oryginalnymi częściami zamiennymi,
    • myjnia.

    Miejsce pracy: Chorzów
    Opis stanowiska:
    • Mycie pojazdów mechanicznych na zewnątrz i wewnątrz.
    • Dbałość o porządek w miejscu pracy
    Wymagania:

    • prawo jazdy kategorii B
    • umiejętność współpracy w grupie
    • samodzielność, solidność, uczciwość
    Oferujemy:
    • pracę w zgranym zespole w firmie o mocnej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
    • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DELTA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    Informujemy, że Administratorem danych jest DELTA Plus z siedzibą w Chorzowie przy Al. Wojska Polskiego 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.