Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Myjni

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • mycie samochodów/przygotowanie do wydania samochodów nowych,

  • ręczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej,

  • opieka nad samochodami magazynowymi,

  • opieka nad czystością samochodów eksponowanych w salonie,

  • kontrola jakości wykonanych prac myjni.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej i komunikatywność,

  • elastyczność godzin pracy – praca w systemie dwuzmianowym,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i systematyczność,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,

  • praca w salonie marki Premium.