Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Myjni

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.O firmie

  • Poczesna (pow. częstochowski), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny

Jest firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Od 2019 r. Spółka jest Autoryzowanym Dealerem marki SUZUKI. W 2021r. Spółka rozpoczyna współpracę z kolejną marką samochodów.

W związku z rozwojem nowej działalności poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie nowych samochodów do pierwszego wydania klientowi,
  • Przygotowanie aut używanych do wydania klientowi,
  • Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej,
  • Czyszczenie wnętrza pojazdów.

Główne zadania:

  • Mycie samochodów po usługach serwisowych,
  • Mycie i przygotowanie pojazdów nowych do wydania,
  • Dbałość o czystość i wizerunek samochodów nowych w salonie,
  • Dbałość o czystość i wizerunek samochodów demonstracyjnych,
  • Pomoc w przyjmowaniu aut z transportu.

Od kandydata oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość obsługi urządzeń typu Karcher,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Sumienność, dokładność,
  • Komunikatywność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sprawność fizyczna,
  • Punktualność i dyspozycyjność,
  • Mile widziane doświadczenie w auto detailingu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na umowa o pracę,
  • Proces wdrożenia na stanowisko,
  • Możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej,
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki SUZUKI,
  • Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość awansu na inne stanowiska w firmie.

Ogłoszenie archiwalne