Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik myjni samochodowej - auto detailer

"GBP GROUP" sp. z o.o.

3 0004 000 brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Mycie oraz pielęgnacja samochodów

  • Prace detailingowe

  • Dbanie o miejsce pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną prace

  • Punktualność

  • Chęć nauki nowych rzeczy z dziedziny auto detailingu

To oferujemy

  • Stałą prace

  • Prace w miłym i koleżeńskim zespole

  • Szkolenia

O nas

Auto Clinic jako miejsce pielęgnacji pojazdów wypracowało sobie dobre opinie oraz rzesze stałych klientów. Do wzmocnienia naszego zespołu szukamy sumiennej osoby który lubi obcować przy samochodach i wie jak się nimi zajmować.