Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik myjni samochodowej / Detailer w salonie Porsche

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 01.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Porsche centrum Kraków firma Auto Premium Kus poszukuje kadry pracowniczej na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Dokładność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętności manualne – praca nad detalami wewnątrz i na zewnątrz pojazdu
    • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Mile widziana praktyka przy dokonywaniu czynności polerskich nadwozia samochodu
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu detailingu

    Opis stanowiska:

    • Profesjonalna obsługa mycia i przygotowywania samochodów nowych oraz samochodów demonstracyjnych
    • Profesjonalna obsługa mycia samochodów klientów serwisowych
    • Bieżąca kosmetyka samochodów (regularna pielęgnacja pojazdów, bezpieczne mycie, kosmetyka wnętrza)
    • Pielęgnacja i renowacja samochodów używanych
    • Dokonywanie czynności polerskich nadwozia samochodu

    Oferujemy:

    • Pracę w bardzo prestiżowej marce samochodów luksusowych
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków