Oferta pracy

Pracownik myjni

Autohero Polska Sp. z o.o.

Jagiellońska 88b

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ręczne i mechaniczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej i blacharsko-lakierniczej,

  • Przygotowywanie aut do sprzedaży,

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję aut na terenie firmy.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Sumienność i dokładność,

  • Mile widziane doświadczenie w prostych pracach manualnych przy samochodzie.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej,

  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Stabilne i pewne wynagrodzenie,

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna),

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych,

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

AUTOHERO to jeden z europejskich liderów sprzedaży samochodów używanych. Nasz marka obecna jest już w aż dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie w ofercie mamy ponad 2.500 samochodów osobowych.

Wszystkie nasze samochody są sprawdzone przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy klient otrzymuje od nas bezpłatną roczną gwarancję na swój samochód. Oferujemy klientom możliwość zakupu samochodu w pełni online wraz z ekspresową dostawą samochodu pod wskazany adres.

W Polsce nasz flagowy showroom znajduje się w hali kultowej fabryki FSO - wszystkie oferowane samochody znajdują się na zadaszonej przestrzeni, co jest ogromnym wyjątkiem w skali europejskiej.

Przewiń do profilu firmy