Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik na dachach płaskich wielkopowierzchniowych

JARBUD-RES spółka jawna

4 0005 000 brutto / mies.
  • Działkowców 4, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + trzynasta pensja + delegacje + nadgodziny

Działkowców 4

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Praca na dachach płaskich wielkopowierzchniowych,

  • Montaż styropianu na dachu płaskim,

  • Montaż wełny mineralnej na dachu płaskim,

  • Zgrzewania membrany na dachu płaskim,

  • Zgrzewanie papy termozgrzewalnej na dachu płaskim.

Nasze wymagania

  • Solidność, rzetelność, uczciwość,

  • Również dla emerytów górniczych.

Mile widziane

  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w solidniej firmie na rynku od ponad 20 lat,

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie na rękę 3-4 tys. zł,

  • Specjalistyczne szkolenia,

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Premie adekwatne do efektów pracy,

  • Dowóz i odwóz z pracy do domu.

Firma Jarbud-Res z Bierunia Nowego zatrudni osoby do pracy na dachach płaskich wielkopowierzchniowych. Firma na rynku od 1997, stabilne zatrudnienie

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy o kontakt osobisty w siedzibie naszej firmy, bądź telefoniczny 32 326 91 76.

Adres: ul. Działkowców 4, 43-155 Bieruń