Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik na magazynie - obsługa wózków widłowych

Contrain Group Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy Strullendorf, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Contrain powstał w 1998 r. Dziś w ramach Grupy Contrain działa kilka podmiotów, m.in. dwie Agencje Pracy Tymczasowej oraz spółka oferująca usługi z zakresu doradztwa personalnego. Grupa Contrain współpracuje z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej (głównie Holandii i Niemiec). Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, znalezieniu i zarządzaniu pracownikami różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości.

Praca na magazynie w Niemczech
– obsługa wózków widłowych

Zakres obowiązków

  • Pobieranie towaru z półek i załadunek zamówień do wysyłki za pomocą wózka widłowego
  • Kontrola towarów przychodzących/wychodzących pod względem ilości i jakości
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo stanowiska pracy

Czego oczekujemy

  • polskich uprawnień na obsługę wózków widłowych niskiego składu, potwierdzonych legitymacją UDT
  • dyspozycyjności na min. 8 miesięcy
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialności oraz chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie z użyciem skanera ręcznego, a także znajomość języka obcego

Co oferujemy

  • stawkę 12,00 euro brutto/h
  • wysokie standardy bezpieczeństwa – pracownicy przechodzą testy na Covid-19, dzięki temu wiesz, że wyjeżdżasz z grupą zdrowych osób
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
  • możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
  • zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
  • wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 500 zł bonusu za polecenie znajomego

Dołącz do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne