Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik narzędziowni do przyuczenia

Saga Poland Sp. z o.o.

  • Teresin (pow. sochaczewski)

    Teresin (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja tłoczników i form wtryskowych

  • przygotowywanie narzędzi do produkcji

  • praca na obrabiarkach

  • pomiary narzędzi

Nasze wymagania

  • sumienność i pracowitość

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

  • Dokładność i umiejętność koncentrowania się na szczegółach

  • chęć doskonalenia kwalifikacji i rozwoju

To oferujemy

  • możliwość przyuczenia do pracy na obrabiarkach, maszynach CNC, maszynach typ EDM.

  • szkolenie z zakresu obsługi urządzeń pomiarowych

  • szkolenie z zakresu pracy z rysunkiem technicznym

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • kartę sportową

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego, Zarząd Saga Poland sp. z o. o. lider branży ciśnieniowego odlewania aluminium i obróbki oraz producent gotowych podzespołów stosowanych przede wszystkim przez rynek motoryzacyjny.

Przewiń do profilu firmy