Oferta pracy

Pracownik Naukowo-Techniczny

EURx Sp. z o.o.O firmie

EURx Sp. z o.o.

Przyrodników 3

Gdańsk

EURx, polska firma biotechnologiczna poszukuje osoby na stanowisko:
Pracownik Naukowo-TechnicznyNumer ref.: Nr ref. 230620

Opis stanowiska

  • praca w laboratorium,
  • współpraca z innymi członkami grupy badawczej,
  • pogłębianie wiedzy na temat nowych technik,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (absolwent biologii lub biotechnologii ze specjalnością mikrobiologia/biochemia/biologia molekularna),
  • znajomość nowoczesnych technik stosowanych w biologii molekularnej,
  • doświadczenie w zakresie izolacji DNA i RNA,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • preferowane doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • podstawowe narzędzia pracy niezbędne w laboratorium,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę, pakiet medyczny i fitness.

w tytule podając nr ref. 230620 oraz imię i nazwisko.

Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy