Oferta pracy

Pracownik Niskoseryjnej Linii Produkcyjnej

M-Sport Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

M-Sport Poland Sp. z o.o. jest polską filią brytyjskiej firmy M-Sport Ltd. zajmującej się budowaniem i obsługą samochodów rajdowych.

Miejsce pracy: Balice
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony do życia i szukasz pracy w świecie sportów motorowych, lubisz nowe wyzwania i pracę w zespole, to może być oferta właśnie dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja podzespołów
  • Montaż precyzyjnych układów (elektrycznych, lub mechanicznych w zależności od stanowiska)
  • Kontrola jakości podzespołów
  • Przeglądy podzespołów oraz prace naprawcze

Wymagania:

  • Rozwinięte zdolności manualne
  • Ponadprzeciętna dbałość o szczegóły i jakość wykonania pracy
  • Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
  • Łatwość komunikacji i pracy w zespole
  • Nienaganne zachowanie
  • Preferowana znajomość języka angielskiego

Powyższe stanowisko wymaga zdolności do efektywnej pracy, często pod presją czasu i nieszablonowego sposobu myślenia. Doświadczenie w pracy w podobnym środowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kariery
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i Listu Motywacyjnego poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie przez M-Sport Poland Sp. z o.o. dokumentów aplikacyjnych kandydata przez okres 12 miesięcy od daty ich wpływu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy