Oferta pracy

Pracownik Niszczarni Dokumentów

AWG Sp. z o.o.O firmie

AWG Sp. z o.o.

Aleja Katowicka 66

Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Niszczenie dokumentów zgodnie z normami przyjętymi przez firmę;

  • Sortowanie dokumentów- przygotowanie do niszczenia;

  • Obsługa maszyny niszczącej;

  • Przygotowanie zniszczonego materiału do transportu;

Nasze wymagania

  • Chęć stałej współpracy, nie szukamy kogoś na chwilę

  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy na zmianę popołudniową

To oferujemy

  • Stabilizację, najpierw 5 msc. zatrudnienie przez agencje później bezpośrednio przez Klienta;

  • Stawkę godzinową 21 zł brutto;

  • Dodatkowa premia w zależności od wyników między 500 a 1000 zł netto;

  • Pracę głównie na drugą zmianę 15-23;

  • Wolne weekendy;

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Naszym Klient jest ekspertem w zakresie obsługi wszelakich zasobów informacyjnych, zapewniając wsparcie dla pełnego cyklu życia dokumentu. Oferuje on swoim kontrahentom kompleksową realizacje procesów back office w obszarach takich jak miedzy innymi: niszczenie dokumentów, archiwizacja, przechowywanie, digitalizacja.

Przewiń do profilu firmy