Pracownik obrabiarek skrawających – przemysł ciężki

Human & Hunter Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Czechy Ostrava- Vítkovice, Czechy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pracownik fizyczny
Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • czytanie rysunku technicznego
  • samodzielna praca na obrabiarkach

WYMAGANIA:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • Doświadzenie min. 1 rok z samodzielną obsługą maszyn skrawających: obrabiarki, tokarki,frezarki, wiertarki albo karuseli (tokarka, karusela SIEMENS SINUMERIC 840D albo starsze, frezarka,wiertarka HEIDENHAIN 530i)
  • precyzyjność
  • pracowitość, niezawodność, punktualność

OFERUJEMY:

  • korzystne warunki wynagradzania od 5 833 zł NETTO,
  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy (praca wykonywana w Ostrawie),
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • przeszkolenie i profesjonalna pomoc w języku polskim,
  • zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość indywidualnego rozplanowania zmian (praca na zmiany),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia oraz współpraca z Human&Hunter w języku polskim,
  • zatrudnienie możliwe OD ZARAZ.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv za pomocą przycisku "aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy