Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik obróbki metalu

THR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Malbork

    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik obróbki metalu

Twój zakres obowiązków

  • szlifowanie detali metalowych

  • dokonywanie poprawek szlifierskich

  • wizualna i dotykowa ocena wykonanych czynności

Wymagania pracodawcy

  • zdolności manualne

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • przestrzeganie przepisów BHP

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy jako szlifierz

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie (umowa o prace)

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej, uczestniczenia w szkoleniach

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • premie motywacyjne

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, gorące posiłki w miejscu pracy, dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy

Tczew

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Przewiń do profilu firmy