Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik obróbki skrawaniem

"GAFAKO" sp. z o.o.O firmie

"GAFAKO" sp. z o.o.

Czechosłowacka 3

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie elementów na podstawie przedłożonej dokumentacji technicznej.

  • Obróbka skrawaniem zgodnie z procesem technologicznym.

  • Terminowe oraz staranne wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę.

Nasze wymagania

  • Przyjmiemy pracownika do douczenia, także bez doświadczenia.

  • Mile widziane: umiejętności trasowania, frezowania, wiercenia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Gafako Sp. z o.o. powstało w 2003r. Firma zajmuje się m.in. wytwarzaniem i obróbką mechaniczną konstrukcji stalowych na offshore i na zastosowania lądowe, wyżarzaniem odprężającym konstrukcji stalowych i zwijaniem blach.

Przewiń do profilu firmy