Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Pracownik obróbki skrawaniem

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w ŁańcucieO firmie

  • Podzwierzyniec 41, 37-100 Łańcut, Polska

    Łańcut, podkarpackie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    15 Luty 2020
  • Pełny etat
  • Specjalista
W Rawlplug mogę!

Miejsce pracy - Łańcut

Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

Masz umowę o pracę Masz umowę o pracę.
Masz pewność zatrudnienia Masz pewność zatrudnienia.
Masz komfort pracy Masz komfort pracy.
Masz opiekę medyczną Masz opiekę medyczną.
Bawisz się na imprezach integracyjnych Bawisz się na imprezach integracyjnych.
Jesteś doceniany Jesteś doceniany.
Dostajesz premie za wyniki Dostajesz premie za wyniki.
Masz dofinansowany urlop Masz dofinansowany urlop.
Otrzymujesz upominki świąteczne Otrzymujesz upominki świąteczne.
Jesteś nagradzany za dobre pomysły Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
Masz do dyspozycji przestronną jadalnię Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
Przebierasz się w wygodnej szatni Przebierasz się w wygodnej szatni.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań
  • szkolenia pracownicze
  • możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki

  • obsługa szlifierki do płaszczyzn / honownicy;
  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • przezbrajanie maszyny;
  • kontrola jakości wykonanych podzespołów;
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji, przepisów i procedur;
  • współpraca z pozostałymi pracownikami w celu realizacji powierzonych celów;
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • znajomość procesu obróbki mechanicznej;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych takich jak: suwmiarka, średnicówka zegarowa;
  • umiejętność odczytywania dokumentacji;
  • dobra wyobraźnia przestrzenna;
  • precyzja, dokładność i metodyczność w pracy;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.
Our Products - Rawlplug

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
do Działu Kadr i Płac
KOELNER RAWLPLUG IP Spółka z o.o. Oddział w Łańcucie,
ul. Podzwierzyniec 41,
37-100 Łańcut,
lub poprzez przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne