Oferta pracy

Pracownik Obsługi Administracyjnej Magazynu

MARCOPOL

  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00 - 22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy

MARCOPOL

Oliwska 100

Chwaszczyno (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • prace operacyjne i administracyjne w magazynie

  • monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w magazynie

  • monitorowanie terminowej realizacji dostaw

  • współpraca z klientem wewnętrznym

Nasze wymagania

  • jesteś osobą uśmiechniętą i pozytywną

  • umiesz dobrze się komunikować

  • potrafisz ustalać priorytety i efektywnie planować czas pracy

  • masz łatwość organizowania i załatwiania spraw

  • znasz w stopniu dobrym programy MS Office: (Microsoft Excel oraz Word)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu – umowa o pracę

  • Wynagrodzenie stałe objęte systemem okresowych podwyżek – zawsze na czas!

  • Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport,

  • Darmową naukę języka angielskiego i niemieckiego

  • Udział w szkoleniach branżowych

  • Imprezy integracyjne

  • Możliwości rozwoju w firmie

  • Ubezpieczenie na życie

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Benefity z ZFŚS

  • Bony świąteczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

MARCOPOL

Należymy do europejskiej czołówki producentów i dystrybutorów elementów złącznych.

Nasze produkty z sukcesem dostarczamy do tysięcy odbiorców z branży B2B

Stawiamy na ludzi i technologie.

Dajemy możliwości, oferujemy elastyczność i zapewniamy przyjazne środowisko pracy.

Dołącz do nas !

Przewiń do profilu firmy