Ta oferta pracy jest nieaktualna od 240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik obsługi baru

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Port Lotniczy Wrocław SA poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Wrocław

    Podstawowe  zadania:

    Serwowanie drobnych posiłków i napojów, obsługa kasy fiskalnej.

    Wymagania wobec kandydatów:

    • miła aparycja,
    • dobra prezencja,
    • samodzielność podczas wykonywania obowiązków,
    • mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • ciekawe zadania realizowane przez zgrany zespół,
    • przyjazną atmosferę.

    List motywacyjny ze zdjęciem oraz CV ze zdjęciem proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć osobiście do siedziby Spółki (54-530 Wrocław ul. Graniczna 190)  w terminie 2 tygodni od dnia ukazania się ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”