Oferta pracy

Pracownik obsługi biura

Keywords Studios

  • Murckowska 18B, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Murckowska 18B

Katowice

Twój zakres obowiązków

Pracownik obsługi biura to osoba, która zajmuje się dbaniem o ogólny stan dostępnej przestrzeni biurowej – jak codzienne sprzątanie biur w ciągu dnia, podlewanie kwiatów, uzupełnianie artykułów ochrony osobistej, dbanie o stan kuchni, kącików kawowych i toalet, dbanie o stan magazynowy artykułów czyszczących i spożywczych i składanie odpowiednich zamówień do Specjalisty Administracyjnego.

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku obejmuje następujące czynności:

• Utrzymanie i sprzątanie przestrzeni biurowej w ciągu dnia – codzienna dezynfekcja, podstawowe sprzątanie

• Utrzymanie kącików kawowych i aneksów kuchennych

• Utrzymanie toalet

• Podlewanie i dbanie o rośliny w biurze

• Uzupełnianie środków ochrony osobistej dostępnych w biurze

• Dbanie o stan i dostępność środków czyszczących, środków ochrony osobistej i spożywczych (kawa, herbata itp.)

• Zgłaszanie znalezionych usterek lub zniszczeń Managerowi biura

• Pomoc przy aranżacji przestrzeni biurowej – np. składanie drobnych mebli biurowych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Chęć do pracy

  • Praca w pełnym wymiarze czasu – dostępność w godzinach pracy studia

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport