Oferta pracy

Pracownik Obsługi Biura

Keywords Studios

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie odpowiedniej kondycji biura pod kątem technicznym

  • Zgłaszanie wszelkich problemów technicznych wynajmującemu za pomocą odpowiedniego narzędzia (Singu, Jira, telefony, maile) zgodnie z umową najmu

  • Sporządzanie odpowiednich raportów stanu technicznego biura·

  • Naprawianie drobnych problemów technicznych (np. prawidłowe ustawienie klimatyzacji, sprawdzenie bezpieczników elektrycznych itp.)·

  • Zarządzanie kartami dostępu (tworzenie nowych kart dostępu dla nowych pracowników, usuwanie kart w przypadku odejścia pracowników, zmiana poziomu dostępu dla istniejących kart)·

  • Utrzymanie bezpieczeństwa biura – kontakt z zewnętrznym dostawcą ochrony, monitoringu i alarmu

  • Kontakt z odpowiednim personelem odpowiedzialnym za codzienne utrzymanie biura (serwis sprzątający, pracownicy utrzymania biura wewnętrznego)

  • Przygotowanie oraz wysyłka sprzętu biurowego dla pracowników pracujących z domu (biurka, krzesła)

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Umiejętności techniczne

  • Office 365 (Outlook, Excel, Word)

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Chęć do pracy

To oferujemy

  • Praca na pół etatu w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

1/2 etatu

Rola technicznego wsparcia utrzymania biura to osoba, która dba o ogólny, codzienny stan biura od strony technicznej poprzez odpowiednie raportowanie do zarządcy biura z ramienia wynajmującego (zgodnie z umową najmu), sporządzanie raportów czy rozwiązywanie drobnych problemów technicznych. Osoba ta odpowiada również za zarządzanie kartami wejściowymi (dla nowych pracowników, odchodzących pracowników, zmiany poziomów dostępu), ochronę biura (alarm, CCTV, kontakt z zewnętrzną firmą ochroniarską) oraz kontakt z odpowiednimi osobami odpowiedzialnymi za codzienne utrzymanie biura (serwis sprzątający i wewnętrzni pracownicy utrzymania).

Keywords Studios Group is a global service provider for game developers. At Keywords, we are using our passion for games, technology and media to create a global services platform for video games and beyond. We aim to become the “go-to” provider of technical services. We have created a unique platform supporting game industry worldwide. We are operating from 50+ Studios located across 4 continents and 21 countries.

We are proud to support industry leaders around the world. Do you know: Ubisoft, EA, Bandai Namco or Square Enix?

On top of Localization QA, Keywords offers 6 other service lines: Art Services, Engineering, Audio Services, Functionality QA, Localization and Player Support.

Przewiń do profilu firmy