Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Biura

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM PSYCHOTERAPII sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 28/30

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sekretariatu i koordynowanie obiegu korespondencji oraz dokumentów w biurze

  • rejestracja pacjentów

  • przyjmowanie zapisów na szkolenia

  • współpraca z terapeutami i trenerami

  • przeprowadzanie akcji promocyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane ukończone kierunki: administracja, zarządzanie, marketing, pedagogika),

  • biegłej znajomości obsługi MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,

  • dyspozycyjności (praca dwuzmianowa 8-15, 14:30-21:30 oraz 2 soboty w miesiącu 8:30-16:30), odpowiedzialności i zaangażowania, komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • gotowości do długoterminowej współpracy

  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • przyjazną atmosferę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata poprzez przycisk Aplikuj.

W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do współpracy na stanowisko: Pracownik Obsługi Biura.

Przewiń do profilu firmy