Logo Pracuj.pl

Pracownik obsługi dostaw i wydań towaru

Cronimet PL Sp. z o.o.O firmie

Cronimet PL Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 3

Cyranka

Mielec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja dostaw, wysyłek i odpadów zgodnie z przyjętymi procedurami;
  • Wszelkie czynności związane z obsługą realizacji przyjęć i wydań towaru na bramie zakładowej (obsługa kierowców, obsługa wagi samochodowej, tworzenie oraz weryfikacja takich dokumentów jak: KW, CMR, KPO, protokół przyjęcia, wydania itd.).; praca w systemie SAP;
  • Kontrola przewoźników oraz związanej z dostawą dokumentacji (WZ, CMR, KPO, faktura VAT, itp.);
  • Klasyfikacja materiału;
  • Nadzór nad dokumentacją dostaw i wysyłek w systemie SAP/Annex VII oraz wszelką dokumentacją dot. oddziału Mielec;
  • Realizacja bieżących zadań związanych z codzienną pracą oddziału Mielec;
  • Wprowadzanie do systemu faktur kosztowych oraz ich weryfikacja;
  • Realizowanie działań dot. systemów zarządzania;
  • Dbałość o sprawny i pełny przepływ informacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu transport lub logistyka
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie mile widziana
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w środowisku MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie, samodzielność
  • Systematyczność i terminowość

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnym zapleczem biurowym
  • Miłą oraz przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia

Pracownik obsługi dostaw i wydań towaru, Wojska Polskiego 3, Cyranka, Mielec