Pracownik obsługi dostaw i wydań towaru

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.07.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RECYKLING ZŁOMU
    W PROFESJONALNYM
    WYDANIU

    Spółka należąca do międzynarodowego koncernu z branży recyklingu metali, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Obowiązki:

    • Ewidencja dostaw, wysyłek i odpadów zgodnie z przyjętymi procedurami
    • Nadzór nad dokumentacją dostaw i wysyłek w systemie SAP
    • Archiwizacja dokumentów dotyczących dostaw i wysyłek
    • Wszelkie czynności związane z realizacją przyjęć i wydań towaru na bramie zakładowej (obsługa kierowców, obsługa wagi samochodowej, tworzenie oraz weryfikacja takich dokumentów jak: KW, CMR, KPO, protokół przyjęcia, wydania itd.).
    • Kontrola przewoźników oraz związanej z dostawą dokumentacji (WZ, CMR, KPO, faktura VAT, itp.)
    • Nadzór nad kontrolą materiału pod względem radiologicznym przy wjeździe i wyjeździe na teren zakładu
    • Nadzór nad prawidłowością dokumentów dotyczących obiegu odpadów Annex VII
    • Realizowanie działań dot. systemów zarządzania
    • Dbałość o sprawny i pełny przepływ informacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu transport lub logistyka
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie mile widziana
    • Bardzo dobra umiejętność pracy w środowisku MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie, samodzielność
    • Systematyczność i terminowość

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów
    • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnym zapleczem biurowym
    • Miłą oraz przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem stanowiska w tytule wiadomości za pomocą przycisku aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cronimet PL Sp. z o.o., Kłopot 10A, 88-100 Inowrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

    SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cronimet PL Sp. z o.o., Kłopot 10A, 88-100 Inowrocław. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [email protected]
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (Art. 6, ust. 1, lit. a). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres obowiązywania wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    bottom