Oferta pracy

Pracownik Obsługi Działu Montażu

Voss Fluid Polska sp. z o. o.O firmie

  • 59-241, Polska
    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Voss Fluid Polska sp. z o. o.

59-241

Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

Do szerokiego portfolio produktów VOSS Fluid Polska należą różne komponenty łączące, systemy podłączania rur, armatura do węży, urządzenia do montażu wstępnego, a także różne środki pomocnicze. W centrum naszej uwagi znajduje się zawsze jakość produktów. Ponieważ wiemy, że: w przypadku stosowania układów hydraulicznych liczy się każdy szczegół.

Twoje zadania:

  • Przygotowanie materiałów do produkcji
  • Przygotowanie wyposażenia miejsca pracy
  • Przydzielanie zadań
  • Kontrola wzrokowa produkcji
  • Kontrola terminowości realizacji zleceń
  • Przezbrajanie maszyn montażowych
  • Przewożenie komponentów do magazynu
  • Przygotowywanie materiałów do wysyłki
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Chęć rozwoju
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive

Twoje korzyści

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowa o pracę
    • stabilne zatrudnienie
    • szeroki system premiowy
    • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego
    • dofinansowanie obiadów
    • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
    • pożyczkę na cele mieszkaniowe
    • dofinansowanie do zajęć sportowych
    • profilowane szkolenia
    • rozwój zawodowy
    • dobrą atmosferę
    • przyjazne środowisko pracy

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez VOSS Fluid Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 105, 59-241 Legnickie Pole, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez VOSS Fluid Polska Sp. z o.o., Nowa Wieś Legnicka 105, 59-241 Legnickie Pole, również w celach niezbędnych dla przyszłych procesów rekrutacji.”

Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji znajduje się tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy