Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Gotówki

HR for Business Sp. z o.o.

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przeliczanie i sortowanie polskich i zagranicznych znaków pieniężnych

  • kontrolowanie jakości znaków pieniężnych

  • zasilanie skarbca w gotówkę i odprowadzanie nadmiarów gotówkowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami

  • przygotowywanie i wydawanie zasileń dla Klientów Firmy

  • przygotowywanie zasileń bilonowych dla Klientów Firmy

  • ładowanie urządzeń bankomatowych

  • wydawanie i przyjmowanie środków od grup konwojowych

Nasze wymagania

  • jesteś osobą dokładną i odpowiedzialną

  • bez problemu obsługujesz komputer

  • legitymujesz się niekaralnością

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • pracę w systemie zmianowym według grafiku w godzinach 8.00-20.00, 20.00-8.00, grafikowanie obejmuje również weekendy

  • dodatek za pranie 250zł na rękę + dodatek za godziny nocne

  • możliwość skorzystania z oferty Multisport, Luxmed oraz PZU

  • Benefity

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Jesteś osobą dokładną i cechuje Cię wysokie poczucie odpowiedzialności? Lubisz gdy wszystko jest na swoim miejscu i uważasz że "kasa" zawsze ma się zgadzać?:) A do tego…

Szukasz ciekawej pracy? mamy to! Zostań pracownikiem obsługi gotówki

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś "TAK" to szukamy właśnie Ciebie!

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności. Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

Przewiń do profilu firmy