Pracownik obsługi hali produkcyjnej

WAGO Elwag Sp. z o.o.

  • Piękna 58A, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Piękna 58A

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie z magazynu automatycznego materiałów na zlecenia produkcyjne

  • pobieranie zleceń przygotowanych przez magazyn automatyczny

  • zapewnienie prawidłowego przepływu wyrobów w obszarze produkcji

  • dostarczanie zleceń do odpowiednich stanowisk montażowych w obrębie hali

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w firmach produkcyjnych

  • umiejętność obsługi komputera

  • dokładności oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę przez renomowaną agencję pracy tymczasowej

  • możliwość uzyskania miesięcznej premii uznaniowej do 20%

  • dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez WAGO w późniejszym okresie pracy

  • bardzo dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, praca w komfortowych i czystych warunkach

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • przyjazna atmosfera pracy: dedykowany opiekun WAGO dla nowych pracowników w pierwszym okresie zatrudnienia

  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników

  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy

  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „WAGO dla zdrowia”, „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO”, „WAGO Running Team” oraz wiele innych

Benefity

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Rowerowe WAGO

Łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje

Od 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy oraz dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Przewiń do profilu firmy