Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Klienta

LUKEO firmie

  • Grażyńskiego 10A
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

LUKE

Grażyńskiego 10A

Bielsko-Biała

Wyposażenie domu wymaga podjęcia szeregu trudnych i wiążących decyzji. Kuchenka, lodówka, pralka — oczekujesz, że AGD wolnostojące i do zabudowy posłuży Ci przez wiele lat. Wiemy, że taka inwestycja musi odpowiadać potrzebom całej rodziny, dlatego przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę produktów dla domu i ogrodu. LUKE to sklep internetowy oraz stacjonarny oferujący AGD i RTV w Bielsku-Białej. Mamy asortyment, na który składają się wyłącznie markowe produkty. Wyróżnia je nowoczesny wygląd idący w parze z wysoką funkcjonalnością. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego sklepu przy ulicy Grażyńskiego 10a w Bielsku- Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w salonie sprzedaży
  • obsługa reklamacji klientów i kontrola procesów z nimi związanych
  • dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd salonu
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży detalicznej
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z reklamacjami
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • znajomości obsługi komputera i kasy fiskalnej
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności i awansu w strukturach firmy
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne