Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1084 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Obsługi Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-01-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasz klient jest jedną z największych firm marketingowo - sprzedażowych

 Chce się rozwijać i powiększać swój zespół, aby rozbudować portfolio swoich klientów. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, gdyż prowadzą szkolenia i treningi, natomiast pozytywne nastawienie oraz chęć osiągnięcia sukcesu są konieczne !!

Pracownik Obsługi Klienta - PEŁNY ETAT
Miejsce pracy: Katowice

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysokie zarobki)
  • elastyczne godziny pracy

  • kompleksowe przeszkolenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

OPIS STANOWISKA:

  • rejestracja korespondencji

  • weryfikacja umów handlowych

  • bieżąca obsługa klienta w biurze

  • badanie satysfakcji klienta

  • rozpatrywanie reklamacji

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • kreatywności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.