Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik obsługi klienta

Compass Group Poland

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: 7.00-17.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleksandra Lubomirskiego 20

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nakładanie i wydawanie przekąsek

  • Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

  • Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych produktów.

Nasze wymagania

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie, na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

  • Szkolenia wewnętrzne.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Bezpłatne posiłki pracownicze.

  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie posiłków pracowniczych

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie. Staramy się, aby każdy z Was w naszych restauracjach poczuł się wyjątkowo – dlatego jesteśmy liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Codziennie inspirujemy, dodajemy energii, a przede wszystkim łączymy ludzi poprzez jedzenie.

W końcu to nasza podstawowa kompetencja.

Przewiń do profilu firmy