Pracownik obsługi klienta

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.02.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGATA LANGE

    Miejsce pracy: Łódź

    Stacja Paliw PKN Orlen S.A. w Łodzi przy ulicy Legionów poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta

    Oferta dla osób:

    • szukających pracy na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy lub na ½ etatu,
    • studentów dziennych oraz zaocznych
    • osób bez doświadczenia (chcących zdobyć doświadczenie)

    Główne obowiązki:

    • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
    • Sprzedaż produktów i usług
    • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji
    • Prace porządkowe
    • Obsługa kasy fiskalnej
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
    • Osiąganie celów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Pozytywne nastawienie do klientów, dyspozycyjność, uczciwość
    • Książeczka sanepidu
    • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Terminową wypłatę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowe
    • Zniżki pracownicze – karty rabatowe
    • Elastyczny grafik
    • Stabilność zatrudnienia
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie

    Jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś poznać więcej szczegółów?

    Prześlij swoje CV i poczekaj na telefon w celu umówienia się na rozmowę.

    W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)