Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Klienta

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, obsługa i realizacja zamówień z aptek zgodnie z oczekiwaniami klienta

  • Doradztwo w zakresie oferty promocyjnej i nowości rynkowych

  • Obsługa połączeń telefonicznych przychodzących i wychodzących – praca ze stałym klientem

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Postepowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa komputera, umiejętność szybkiego pisania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w telemarketingu oraz znajomość asortymentu farmaceutycznego

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Komunikatywność i dobra dykcja

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w Przedsiębiorstwie o zasięgu ogólnopolskim i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Motywacyjny system premiowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę Multisport

  • Pracę zdalną po miesięcznym przeszkoleniu stacjonarnym w Oddziale w Klaudynie k. Warszawy lub Centrali w Lublinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy