Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik obsługi klienta w oddziale w zakresie hydrauliki siłowej

Hansa-Flex Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prace warsztatowe i magazynowe (zakuwanie przewodów przemysłowych),

  • prace magazynowe (przyjęcie i wydanie towaru, wysyłki towaru, dbanie o porządek na magazynie, prawidłowe oznakowanie towaru),

  • współpraca z oddziałami firmy w Polsce i zagranicą.

Nasze wymagania

  • szukamy osób bez doświadczenia, z chęcią do nauki,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • mile widziane wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta w branży technicznej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • koleżeńską atmosferę w pracy,

  • możliwość rozwoju oraz szkolenia,

  • pakiet benefitów (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dopłata do pakietów sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Stabilna Firma z branży hydrauliki siłowej z prawie 30 letnią tradycją na rynku polskim należąca do koncernu o zasięgu światowym z 22 oddziałami stacjonarnymi oraz serwisami mobilnymi na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy