Pracownik obsługi klienta w serwisie klimatyzacji samochodowej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto-Klima Jadwiga Czekalska

    Firma AUTO-KLIMA świadczy kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej. Doceniamy jakość i to nas wyróżnia dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu.

    Szanowny Kandydacie

    Pracujesz lecz obecna praca nie daje Ci satysfakcji a szef Cię nie docenia?
    Poszukujesz pracy lub jesteś studentem?
    Dla nas nieważne jaki masz status, ważne że masz chęć do pracy, jesteś komunikatywny, z poczuciem humoru i nie boisz się wyzwań.
    Nie przejmuj się brakiem doświadczenia - my Cię przeszkolimy i uczciwie zapłacimy oraz damy możliwość rozwoju.

    Praca od zaraz.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • obsługa klienta oraz doradztwo z zakresu eksploatacji klimatyzacji samochodowej,
    • obsługa maszyn przeznaczonych do prac związanych z serwisem klimatyzacji samochodowej (napełnianie klimatyzacji)
    • wymiana filtrów kabinowych,
    • prowadzenia dokumentacji (faktury itp.)

    Opis stanowiska:

    • znajomość branży motoryzacyjnej,
    • komunikatywność, energia i poczucie humoru,
    • zmysł techniczny,
    • rzetelność i sumienność w wykonywanych obowiązkach
    • pozytywne nastawienie

    Wymagania:

    • szkolenie
    • ponadprzeciętne wynagrodzenie  (5000 - 6500pln netto)
    • rozwój
    • miłą atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.