Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Obsługi Klienta Wewnętrznego z j. włoskim - Back Office Specialist with Italian

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 95.000 pracowników w sieci ponad 2.400 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

    W związku z ciągłym rozwojem jednostki Global Business Services w Katowicach, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Pracownik Obsługi Klienta Wewnętrznego z j. włoskim -
    Back Office Specialist with Italian
    Miejsce pracy:  Katowice

    Zadania:

    Zespół Obsługi Klienta będzie odpowiedzialny za obsługę administracyjną zleceń realizowanych przez zagraniczne placówki SGS, w tym weryfikację raportów, prowadzenie dokumentacji w języku włoskim, fakturowanie oraz wystawianie certyfikatów.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka włoskiego (min. B1)
    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność działania, umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy, również pod presją czasu
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub pracy administracyjno-biurowej w międzynarodowym środowisku

    Oferujemy:

    • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, prywatne ubezpieczenie medyczne) oraz nowoczesne narzędzia pracy
    • Pełne przeszkolenie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.