Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Obsługi klienta z j. niemieckim

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 10.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Flag Linea

    FF Linea to producent flag, banerów oraz systemów wystawienniczych, obecny na rynku już od wielu lat. Produkty firmy, dzięki swojej trwałości oraz wysokiej jakości wykonania, zyskały szerokie i stałe grono odbiorców w całej Europie.

    Wśród klientów FF Linea wymienić możemy duże międzynarodowe koncerny, agencje reklamowe, firmy lokalne oraz urzędy i instytucje. Naszym atutem jest wysoka jakość i szeroka gama produktów, doświadczenie, krótkie terminy realizacji zleceń oraz elastyczność.

    www.fflinea.com

    Miejsce pracy: Koszalin

    Fabryka Flag Linea w związku z rozbudową działu handlowego zatrudni specjalistę ds. obsługi klienta na rynek niemieckojęzyczny

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa bieżących zamówień produkcyjnych
    • Budowanie długofalowych relacji oraz opieka nad klientami
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz doradzanie klientom w zakresie oferowanych produktów
    • Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjacji
    • Nadzorowanie procesu składania zamówień
    • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
    • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
    • Wysoka kultura osobista
    • Obsługa komputera, urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fabrykę Flag Linea Milena Trojanowska z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Flag Linea Milena Trojanowska z siedzibą w Koszalinie przy ul. Łukasiewicza 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryki Flag Linea z siedzibą w Koszalinie przy ul. Łukasiewicza 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

    1) Administratorem danych osobowych przetwarzającym Pani / Pana dane osobowe  jest Fabryka Flag LINEA Milena Trojanowska z siedzibą w Koszalinie, ul. Łukasiewicza 3, 75-900 Koszalin.

    2) Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest pod adresem email: [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a  i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w związku z  art. 221  Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy.

    5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

    6)Przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie; powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

    7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora.

    8) Podanie danych osobowych w zakresie: imiona i nazwisko, data urodzenia, miejsce adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obligatoryjne w oparciu o Kodeks Pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    9) Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.