Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Klienta z Językiem Estońskim

Notino

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie naszych klientów w języku estońskim.

  • Tworzenie, edycja i zarządzanie zamówieniami.

  • Administracja zamówień klientów.

  • Współpraca z naszym działem marketingu w zakresie tłumaczeń i recenzji.

  • Udzielanie porad produktowych.

Nasze wymagania

  • Perfekcyjna znajomość języka estońskiego w mowie i piśmie.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne – życzliwość i dobre maniery są niezbędne.

  • Cierpliwość oraz empatia.

  • Samodzielność i niezawodność, żebyśmy byli pewni, że możemy w pełni na sobie polegać.

  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności.

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach odbywających się w Brnie lub Czeskim Cieszynie.

To oferujemy

  • W naszym dziale obsługi klienta stworzyliśmy jasno określony system premiowy, do którego możesz dołączyć natychmiast po okresie próbnym. Oferujemy naszym pracownikom możliwość szybkiego awansu, jasną ścieżkę kariery oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Doskonały, dynamiczny zespół przyjaznych ludzi i nieformalne środowisko pracy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zniżki pracownicze na nasze produkty, itp.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Aby móc świadczyć nasze usługi również w Estonii, potrzebujemy rozbudować nasz estoński zespół obsługi klienta. Dlatego obecnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu. Chcemy, aby zaopiekowała się z nami naszymi klientami na rynku estońskim. Poszukujemy osoby, która potrafi wysłuchać, ma dużo cierpliwości i jest odpowiedzialna. Oczywiście z doskonałą znajomością języka estońskiego.

Notino

Notino jest jedną z wiodących firm zajmujących się e-commerce w branży kosmetycznej. Nie boimy się ambitnego podejścia do naszych celów i właśnie dlatego z entuzjazmem wchodzimy na nowe rynki w Europie.

Przewiń do profilu firmy