Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik obsługi linii produkcyjnej SCR/Skoczek

  • Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Legnica, Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)
    Nr ref.: 19.18

    OFERUJEMY:

    atrakcyjne wynagrodzenie
    umowę o pracę bezpośrednio
    z firmą
    stabilne zatrudnienie
    szeroki system premiowy
    dofinansowanie
    do wypoczynku wakacyjnego
    dofinansowanie obiadów
    pracowniczy program emerytalny
    prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
    pożyczkę na cele mieszkaniowe
    do zajęć sportowych
    profilowane szkolenia
    rozwój
    zawodowy
    dobrą
    atmosferę
    przyjazne środowisko pracy
    możliwość organizacji transportu dla grupy pracowników

    ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICKIEJ STREFIE EKONOMICZNEJ

    Należymy do Grupy VOSS Automotive zatrudniającej ponad 4000 osób na całym świecie, działającej w sektorze motoryzacyjnym na międzynarodową skalę. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań według indywidualnych potrzeb klienta, wstępnym montażem gotowych systemów w zakresie układów hamulcowych, układów zawieszeń pneumatycznych oraz układów paliwowych, jak i bezpośredniej dostawie komponentów na linie produkcyjne klienta.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Zaopatrywanie linii produkcyjnej w niezbędne komponenty zgodnie z planem produkcji
    • Zamawianie komponentów z magazynu
    • Prowadzenie prawidłowej gospodarki komponentami- prawidłowa ewidencja w SAP
    • Zastępstwo pracowników na linii produkcyjnej
    • Wsparcie pracowników na linii- identyfikacja zagrożeń i podejmowanie działań korygujących - eliminacja „wąskich gardeł”
    • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników regulaminu i wytycznych procesu
    • Dokonywanie przezbrojeń i drobnych korekt
    • Dbanie o ciągłość produkcji w założonym takcie.”
    • Raportowanie do brygadzisty

    Wymagania:

    • Wykształcenia technicznego
    • Umiejętności czytania rysunku technicznego
    • Znajomości pakietu MS Office oraz SAP (mile widziana)
    • Komunikatywność i sumienność
    • Staż pracy w obszarze produkcji (min 1 rok)

    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    767 241 241

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie aktualnej oraz przyszłej rekrutacji prowadzonej przez firmę VOSS Automotive Sp. Z o.o., Nowa Wieś Legnicka 101, 59-241 Legnickie Pole, na podstawie art. 23.3. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  z 2014 r. poz 1182 ). Jednocześnie wiem, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo kontroli przetwarzania danych, które mnie dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.