Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik obsługi naziemnej lotniska

OTTO Work Force RecruitmentO firmie

  • Schkeuditz, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Szukamy osób do załadunku i rozładunku samolotów bezpośrednio na płycie lotniska lub w strefie magazynowej. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku i dobrze znasz język obcy? Możesz pracować dla największego sklepu internetowego na świecie i poznać tajniki obsługi międzynarodowego portu lotniczego!

Rozpocznij pracę z OTTO do 10 maja!

Zgarnij BONUS 100 EURO EXTRA!
Gwarantowana duża liczba godzin
I atrakcyjne wynagrodzenie!

O szczegółach akcji porozmawiasz z naszym rekruterem.

PRZYKŁADOWE ZADANIA

  • Załadunek i rozładunek kontenerów
  • Obsługa pojazdów transportowych
  • Praca ze skanerem ręcznym
  • Sortowanie paczek

GWARANTUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie przy minimum formalności!
  • Bardzo atrakcyjną stawkę godzinową - 13,5 euro brutto
  • Dodatki za nadgodziny i nocne zmiany (25%), niedziele (50%) oraz w święta (100%)
  • Pracę na 3 zmiany:
    - płyta lotniska 07:30 - 17:00, 09:15 - 18:50, 21:30 - 07:00
    - strefa magazynowa 8:00 - 17:30, 13:00 - 22:30, 22:20 - 07:50
  • W pełni wyposażone pomieszczenia na przerwy (kąciki do siedzenia, lodówki i mikrofalówki, automaty z przekąskami, darmowe napoje)
  • Dopłaty do zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich i możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy – mile widziane
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Dobra kondycja fizyczna (towary mogą ważyć do 23 kg)
  • Pozytywne przejście wszystkich elementów kontroli bezpieczeństwa (zaświadczenie o niekaralności, szkolenie z zakresu ochrony lotnictwa i przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych, badania lekarskie)
  • Znajomość (czytanie, pisanie mówienie) angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1 - wszystkie testy będą w jednym z tych języków!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne