Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Pacjenta

CREATOR Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wybrani kandydaci skierowani zostaną do pracy w Ośrodkach Profilaktyki i Rehabilitacji we Wrocławiu, w Brzegu Dolnym  oraz w  Łodzi.

  • Do podstawowych zadań należały będą:

  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjenta

  • zakładanie i należyta obsługa dokumentacji medycznej

  • prowadzenie elektronicznej ewidencji pacjentów

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego

  • doświadczenia w zakresie obsługi klienta/ pacjenta lub w pracy na rzecz sieci placówek medycznych

  • znajomości i łatwości w obsłudze komputera

  • empatii i komunikatywności połączonej z umiejętnością zachowania asertywności

  • kreatywności i łatwości w rozwiązywaniu sytuacji problemowych

  • dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu

  • wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym, dynamicznym zespole

  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

jako wiodący na rynku dolnośląskim i łódzkim Świadczeniodawca usług rehabilitacyjnych  w zakresie ambulatoryjnej i domowej opieki specjalistycznej poszukuje: