Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik obsługi pasażerów w Terminalu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz, kiedy coś się wokół Ciebie dzieje? Cenisz sobie kontakt z drugą osobą, swobodnie rozmawiasz po angielsku? Wystartuj swoja karierę na Lotnisku Chopina - zostań Pracownikiem Terminalu.

    Nr ref.: /147/03/2018/AŁ/10369
    Warszawa
    obowiązki:
    • Udzielanie wsparcia pasażerom z całego świata na każdym etapie ich podróży od momentu odprawy biletowo-bagażowej, poprzez drogę do/z samolotu, aż do odbioru bagażu, tak aby byli właściwie poinformowani i znaleźli się we właściwym miejscu o właściwym czasie.
    • Dbanie o jakość wykonywanej pracy według standardów lotniczych oraz oczekiwań Klientów.
    oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie
    • umowę zlecenie (z możliwością pomniejszej współpracy w oparciu o umowę o pracę)
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość awansu wewnątrz struktury firmy
    oczekujemy:
    • dyspozycyjności
    • zaangażowania
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • otwartości do pracy z klientem, doświadczenie mile widziane
    • wysokiej kultury osobistej
    • otwartości na nowe doświadczenia zawodowe

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47