Logo Pracuj.pl

Pracownik Obsługi Recepcji - Asystentka Biura

Atalian Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni)
    Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa na zastępstwo
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wizerunek i wygląd biura, nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem
  • Prowadzenie kalendarza recepcji, organizowanie spotkań
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami
  • Organizacja wizyt, spotkań

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację -WARUNEK KONIECZNY
  • Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej pośród wielu zadań
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartości na różnorodność
  • Skrupulatności i rzetelności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach między 8.00 a 16.00
  • Znajomości środowiska MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze, 20 godzin miesięcznie
  • Pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym środowisku zróżnicowanym pod względem języka, kultury i doświadczenia.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności na samodzielnym stanowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracowniczy program emerytalny

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV korzystając z przycisku "Aplikuj teraz".

Atalian Poland Sp. z o.o.

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Pracownik Obsługi Recepcji - Asystentka Biura, Jawczyce (pow. warszawski zachodni)