Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Recepcji biurowca

ELFEKO S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

ELFEKO S.A.

Hutnicza 20A

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji zgodnie z zasadami i wymogami firmy;

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • Wsparcie administracyjne Zarządu firmy;

  • Obsługa centrali telefonicznej;

  • Przyjmowanie przesyłek ;

  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji;

  • Inne zadania powierzone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność;

  • Dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Umowę o pracę: pierwsza umowa na okres próbny;

  • Stałe wynagrodzenie;

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, karta Multisport);

  • Prywatną opiekę medyczną na terenie całego kraju.

  • Praca w godz 7-15 (pn-pt) – Gdynia ul Hutnicza

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Oferty prosimy kierować wyłącznie poprzez kliknięcie „Aplikuj teraz”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ELFEKO S.A.

Firma ELFEKO SA z siedzibą w Gdyni świadcząca usługi w zakresie budownictwa energetycznego zatrudniająca obcokrajowców poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. przygotowania ofert - Kosztorysant.

Przewiń do profilu firmy