Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Obsługi Sekretariatu

POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A.

  • Zakopane

    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie sekretariatu Spółki,

  • Skanowanie dokumentacji,

  • Prowadzenie dziennika podawczego PKL S.A. i pozostałych spółek Grupy PKL,

  • Telefoniczna obsługa sekretariatu – odbieranie i przekierowywanie połączeń przychodzących,

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w formie papierowej i elektronicznej,

  • Obsługa elektronicznego/e-mailowego obiegu faktur VAT,

  • Wsparcie w organizacji spotkań i podróży służbowych Zarządu,

  • Współpraca z Office Managerami w obrębie Grupy Kapitałowej.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Pozytywne nastawienie do pracy,

  • Optymizm, sumienność i zaangażowanie,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne: komunikatywność, otwartość, łatwość budowania relacji,

  • Praktyczna obsługa komputera i urządzeń biurowych,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej CV z dopiskiem „PKL Obsługa sekretariatu”.

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Polskie Koleje Linowe S.A. są liderem wśród operatorów kolei linowych w Polsce.

Jesteśmy firmą , która od ponad 85 lat działa w branży turystycznej. Z myślą o naszych Klientach, rozwijamy nasze usługi, tworzymy nowe produkty, zaspakajamy potrzeby w zakresie spędzania wolnego czasy w POLSKICH GÓRACH.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy