Oferta pracy

Pracownik obsługi składowiska

Grupa ENERISO firmie

  • Balin (pow. chrzanowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie do naszego Zakładu w Balinie poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • Utrzymanie czystości i porządku w rejonie budynku administracyjnego
  • Kontrola pracy oraz konserwacja i utrzymanie urządzeń składowiska
  • Utrzymanie zieleni
  • Przyjmowanie i selektywne magazynowanie zbieranych odpadów
  • Magazynowanie próbek

Co jest dla nas ważne:

  • Sumienność, dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

 Co oferujemy:

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy