Pracownik obsługi sklepu internetowego w języku niemieckim

Elektro-Spark Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy siecią hurtowni elektrotechnicznych posiadającą własny sklep internetowy. Zamierzamy uruchomić sprzedaż internetową do strefy niemieckojęzycznej.
Obrót firmy wynosi 160 mln zł. Zatrudniamy 110 osób.

Zadania:

  • tłumaczenie opisu sklepu na język niemiecki
  • obsługa składanych zamówień w języku niemieckim
  • sporządzanie ofert handlowych w języku niemieckim
  • korespondencja handlowa w języku niemieckim
  • obsługa aukcji internetowych w języku niemieckim
  • obsługa połączeń telefonicznych w języku niemieckim

Wymagania:

  • Biegłe posługiwanie się językiem niemieckim w mowie i piśmie
  • Dokładność, uczciwość, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność
  • Mile widziane byłoby doświadczenie w handlu internetowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • pakiet benefit systems (Multisport-plus)
  • możliwości rozwoju
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego.
  • po przeszkoleniu na miejscu dopuszczamy całkowitą pracę zdalną

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy