Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik obsługi technicznej Galerii Handlowej

IT Connect sp. z o.o. sp.k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące obsługa techniczna obiektu handlowego

  • drobne naprawy

  • współpraca z najemcami powierzchni handlowych

  • zgłaszanie usterek, problemów technicznych

  • utrzymanie powierzchni zielonych

  • sezonowe prace porządkowe (utrzymanie parkingu, odśnieżanie)

  • utrzymanie terenów zielonych

  • weryfikacja parametrów urządzeń w budynku

Nasze wymagania

  • zmysł techniczny

  • gospodarskie podejście do powierzonych zadań

  • zaangażowanie

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy – praca na umowę zlecenie (2-3 godziny dziennie)

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

Galeria Tetmajera 83. Sztuka wnętrz to miejsce poświęcone designowi i sztuce dekoracji, skupiające wyselekcjonowane marki premium z dziedziny aranżacji wnętrz.

W galerii najlepszy design łączy się z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią.

Przewiń do profilu firmy